Notice: Undefined index: Open Sans in /home/muzeubaiamare/public_html/wp-content/themes/Nexus/epanel/custom_functions.php on line 1812

Notice: Undefined index: Open Sans in /home/muzeubaiamare/public_html/wp-content/themes/Nexus/epanel/custom_functions.php on line 1817

Notice: Undefined index: Open Sans in /home/muzeubaiamare/public_html/wp-content/themes/Nexus/epanel/custom_functions.php on line 1826

Baia Mare prin ochii tinerilor: Patrimoniul Cultural

Centrul Judeţean pentru Conservarea şi Promovarea Culturii Tradiţionale Maramureş în parteneriat cu Centrul Universitar Nord din Baia Mare – Facultatea de Litere, Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” din Baia Mare şi Muzeul Judeţean de Istorie şi Arheologie Maramureş vă invită să participaţi la vernisajul expoziţiei „Baia Mare prin ochii tinerilor: Patrimoniul Cultural”. Evenimentul va avea loc la Bastionul Măcelarilor din Piaţa Izvoarelor nr. 1, Baia Mare, în data de 15.11.2017, începând cu ora 14. Proiectul a fost realizat cu sprijinul Municipiului Baia Mare.

Author: MJIA MM